שיטת NLP לניהול מכירות, עסקים ואנשים.

SOFT SKILLS – כמיומנות מפתח בעבודה עם אנשים.

לעיתים, נוהגים לחשוב ש-SOFT SKILLS הוא כישרון מולד. או שיש לך את זה או שאין לך. זו טעות. האם ניתן ללמוד לפתח כישורי אנשים? בהחלט כן. מיומניות רכות, או בשמם המקצועי – כישורי אנשים – זו התנהגות שניתן ללמוד וליישם בקלות בעזרת טכניקות NLP ואימון מתקדמות. ניתן ללמוד לזהות דפוסי תקשורת (סגנונות שונים) ברורים של כל אדם ואדם.

תוכנית NLP לעסקים 

מאפשרת לכל אחד (אלו שיש להם כישורי אנשים ויודעים לקרוא אחרים ללא שום בעיה, לצד אלו שפחות חזקים בזה) לזהות בכל סיטואציה את סגנונות התקשורת של העומדים מולו, בטכניקות פשוטות, קלות וישימות וליישם זאת בסיטואציות של תהליכי מכירה, שיווק, משא ומתן, ראיון עבודה, או ניהול עובדים כך שישפרו משמעותית את התוצאות.

תוכנית NLP לעסקים – הסוד שכל איש מכירות ושיווק חייב לדעת!

אני מזמינה אתכם ללמוד איך להשפיע באופן לא מודע באמצעות שימוש בשפה היוצרת היענות ורצון לשתף פעולה ומפחיתה התנגדויות.

מהו NLP? 

שיטה שפותחה בשנות ה-70 של המאה עשרים, ע"י ד"ר ריצארד בנדלר ופרופסור גון גרינדר שניסו לפצח את חידת המצוינות האנושית. הם בחנו מדוע יש מטפלים, פסיכולוגים ואנשי מדע ותקשורת מצטיינים בתחומם. מדוע ישנם אנשי עסקים שפעם אחר פעם זוכים להשיג את העסקה הנחשפת. מדוע הם מצליחים ואחרים לא?

לאחר תצפיות רבות, וצילומים שלהם בזמן אמת, גילו בנדלר וגרינדר ממצא מפתיע… הם גילו להפתעתם שכל האנשים בעצם עושים את אותו הדבר. הם גילו כי לאנשים אלו יש יכולת  לייצר כימיה מיידית עם כל אדם בכל רגע, לייצר השפעה, לרתום אותם ולהוביל אותם לעבר הכיוון שהם רוצים.

ממצאים אלו תורגמו לשיטת  NLP:

NEURO
LINGUISTIC
PROGRAMMING

NLP חוקר את החוויה הסובייקטיבית של כל אדם – איך אנחנו חושבים, מתקשרים ומתנהגים במצבים שונים. השיטה עובדת עם מערכת ההפעלה של מוחנו ומקנה לנו כלים פרקטיים ויישומיים לזהות דפוסים ולהשתמש בשפה כדי להשיג תוצאות חדשות.

כיצד NLP עוזר לנו בעסקים?

  • השיטה היא אוסף של טכניקות מדויקות ומיומנויות לעבודה מנטלית, במטרה להוביל שינוי בהתנהגות ובתוצאות.
  • NLP הוא כלי מדויק ויעיל להובלת שינוי תוך זמן קצר.
  • שיטת NLP נפוצה מאוד בעבודה בארגונים רבים בעולם להשגת מטרות עסקיות דרך עבודה על שפת ההשפעה ושיפור מיומנויות תקשורת בינאישית, לתהליכי אימון מנהלים ולשיפור ביצועים ותוצאות.

עם מה תצאו מהתוכנית שלנו?

  • בתוכנית שלנו תתנסו במגוון טכניקות ומודלים מעולם ה-NLP שנבחרו והותאמו במיוחד לעולם העסקי.
  • תלמדו ליישם מיומניות שפה באופן מיידי בעסק שלכם וגם בחיים האישיים.
  • הלימודים מועברים באופן חוויתי, תוך שילוב עבודה עם התת מודע.
  • התוכנית שלנו מועברת ע"י ריקי אלימלך המביאה ניסיון של מעל עשור בעבודה עם עסקים וארגונים בתהליכי אימון עסקי, וכן  כמאמנת מנהלים בבניית תהליכי עבודה מבוססי NLP.
תפריט